Stwórz szkic strony www w 5 minut

Potrzebujesz szkic strony internetowej? Stwórz własny projekt strony online za darmo.

 

Szkic stanowi wizualne przedstawienie elementów serwisu internetowego lub firmowej wizytówki internetowej. Zawiera układ strony, nawigację, oraz planowane funkcje. Innymi słowy, wszystko to, co odgrywa ważną rolę w skuteczności prezentacji informacji na stronie www, a także decyduje o jej użyteczności.

Na rynku jest mnóstwo stron, które proponują tworzenie makiet, szkiców stron www. Jednak nie wszystkie są warte uwagi. Tworzenie szkiców stron internetowych pomaga w uporządkowaniu myśli projektantów. Pomaga również w z wizualizowaniu  pomysłów klientowi. Co ważne może także uchronić nas przed niepotrzebnymi modyfikacjami wynikającymi z błędnych ustaleń pomiędzy klient – Deweloper www. Kiedyś szkice witryn tworzyło się na kartce papieru, teraz można wykorzystać do tego na przykład narzędzie  https://wireframe.cc

Moje początki programowania sięgają 2010r. W trakcie wielu projektów zdobywałem doświadczenie, rozwijając nie tylko umiejętności techniczne, ale także kompetencje miękkie. Programuje głównie w PHP i Python.